Три найпопулярніші міфи про вподобання жінок у сексі

Звичайно ж, у кожного свої вподобання, але є ситуації, коли звичайнісінькі міфи ми сприймаємо як істину. Спробуймо розвіяти популярні твердження, які практично не відповідають дійсності, пише Мaximum.fm.

 

Що ж найбільше приваблює жінок в чоловічому тілі та в секс, а що – навпаки?

 

Надмірна волохатість

 

Сучасні тенденції диктують нам те, що чим менше волосся на чоловічому тілі, тим більш він є привабливим і сексуальним. Тому не дивно, що в рекламних роликах демонструють саме гладенькі тіла, а не щедро вкриті волоссям. Утім, якщо покладатися на результати рейтингів чоловічої привабливості, то саме наявність волосся на чоловічому тілі лідирує серед інших варіантів.

 

Довжина статевого члена

 

Ще один міф говорить про те, що для жінок надзвичайно важливою є довжина пеніса. Але більшість представниць прекрасної половини людства не вважають цей момент надзвичайно важливим. Дослідження, проведене в Нідерландах, показало, що лише 1% опитаних жінок вказали, що довжина пеніса відіграє для них "дуже важливу" роль в інтимному житті. 20% опитаних сказали, що це "важливо" для них. А 22% – що це "абсолютно неважливо", а ще 55% сказали, що довжина статевого члена в чоловіка для них "неважлива". Вкотре нагадуємо, що в цьому випадку цінуються вміння та винахідливість, а не розмір.

 

Оргазм

 

Що можна сказати про оргазм, якщо взяти за основу результати опитувань, проведених у різних країнах? Більшість жінок сказали, що оргазм для них не є головною метою сексу. Важливішими для них є почуття, які вони відчувають під час занять коханням – це почуття щастя, пристрасті, еротичні фантазії та інші відчуття.


Loading...

Loading...