Де краще купувати вживаний автомобіль

Де краще купувати – питання при виборі уживаного автомобіля настільки непросте, що спонукає багатьох йти в автосалон за новою машиною. Але не будемо поспішати. Отже, перекупник або авторинок, трейд-ін або інтернет, фірма-посередник або "районка"?

 

Вибір місця, де краще купувати вживаний автомобіль, частково залежить від ваших фінансів, частково – від бажаної моделі, а також – від намічених вами термінів. Розглянемо всі варіанти, проте зауважимо: власне угода купівлі-продажу (обмін сторін грошима і документами) здійснюється, як правило, не в тих місцях, про які ми говоримо. А в нашому випадку мова йде фактично про вибір машини, тобто про те, де краще знайти прийнятний варіант, пише auto.24tv.ua.

 

Авторинок. Переваги даного місця – ви бачите всі варіанти покупки на власні очі і можете порівняти їх. Недолік авторинку – не на кожному буде та модель, яку ви шукаєте. Тому швидше за все, вам доведеться відвідати кілька авторинків – в різних містах чи один і той же, але в різний час. Ще один мінус – тут представлені в основному машини від професійних торговців, перекупників, які додають до реальної вартості свою націнку (10- 30%).

 

Ще гірше, що ці суб'єкти економіки часто "марафетять" автомобілі, маскуючи вади. Їх професійна майстерність настільки висока, що вони можуть сховати від вас навіть серйозні проблеми, які "вилізуть" вже після покупки. Однак, зважаючи на появу інтернету ринок – не найгірший варіант для вибору автомобіля.

 

Інтернет. Тут найширший вибір автомобілів і найвища ймовірність бути обдуреним, оскільки у недобросовісного продавця найбільше шансів зберегти інкогніто. У числі тих, хто продає машини, тут є і власники автомобілів. Відрізнити їх від перекупників, які неохоче оголошують свій статус, можна навіть по телефону, розпитавши подробиці про історію даного автомобіля. Але в інтернеті потрібна певна пильність, оскільки часто показаний і описаний в оголошенні автомобіль насправді таким не є. На ваш дзвінок або під час візиту вам скажуть, що, мовляв, той вже проданий, але є інший, ще кращий, але трохи дорожчий. Якщо вас зацікавив якийсь "лот", домовляйтеся про огляд в безпечному місці.

 

В пресі. Оголошення в паперових газетах не варто скидати з рахунків, особливо в глибинці, де інтернет поки не отримав загальної популярності. Тим більше, якщо ви шукаєте недорогий автомобіль поважного віку. Особливо цікавими з цієї точки зору є місцеві "районки" та регіональні газети, хоча, чесно кажучи, такі не скрізь збереглися. Ймовірність нарватися на перекупників тут нижче, ніж деінде, але врахуйте – на такому майданчику машини часто продають особи, які особливо не поспішають, а значить, довго тримають ціну і торгуються неохоче.


Loading...

Loading...