Ось чому не варто робити тривалих перерв між тренуваннями

Для того, щоб вибудувати ідеальне тіло – потрібно навідуватися до спортивного залу регулярно. На цьому наголошують науковці, які й пояснили, чому тривалі перерви негативно впливають на ваше здоров'я.

 

Виявилося, що "відпочинок" від залу може негативно вплинути на вашу м'язову масу та рівень спортивної підготовки, інформує Радіо Максимум.

 

Тому, якщо ви зібралися у відпустку – не полінуйтеся потурбуватися про відвідування спортзалу. Дослідження показали, що робити попусків не варто, адже відпочинок, до прикладу, від роботи не означає, що потрібно на цей час ігнорувати заняття спортом.

 

Усього 14 днів, проведених без фізичних навантажень, завдають непоправної шкоди м'язовій масі та негативно впливають на ваш рівень фізичної підготовки.

 

Дослідники помітили разючі зміни в цих показниках, а також у швидкості метаболізму, які відбуваються після двотижневої відпустки.

 

В цілому, у сферу їх спостережень потрапили 28 молодих, спортивно розвинених людей із середнім віком у 25 років.

 

Результати дослідження свідчать про те, що тим, хто навідується до спортзалу, не можна робити тривалих перерв, адже повернутися до попередньої форми буде значно складніше.


Loading...

Loading...