Як правильно носити підтяжки

У сучасному чоловічому гардеробі підтяжки незаслужено забуті. Але ж вони можуть не тільки стати цікавою деталлю в зовнішньому вигляді, але і візуально, там де це необхідно, зрівноважити пропорції тіла.

Відразу варто відзначити, що підтяжки категорично не йдуть чоловікам з непропорційно короткими ногами. Проте цей аксесуар - знахідка для чоловіків з довгими ногами і занадто широкими спинами. Підтяжки візуально розширюють плечі і подовжують ділянку тулуба від шиї до попереку, пише xxl.ua.

Якщо мова йде про класичний костюм, правильно підібрані підтяжки можна носити хоч кожен день. Але із застереженням на те, що вони все-таки повинні бути витримані в класичному стилі - ніяких прикольних принтів! Максимум, що ти можеш собі дозволити в цьому випадку - це трохи пограти з кольором.

Що стосується повсякденного одягу, то як і з іншими деталями, з підтяжками ні в якому разі не можна переборщувати. Тут ти можеш собі дозволити вільності в плані принтів, кольорів і оригінальності затискачів. Але зовсім ідіотські або безглузді малюнки все ж залиш для тематичних вечірок.

Ще одна порада: якщо ти рішуче готовий зробити їх своєю «фішкою» - відразу ж відкинь цю ідею. Носити підтяжки варто дозовано, добре якщо це буде якийсь особливий випадок.

 

Найкраще цей аксесуар поєднується з сорочкою, в теплу погоду можеш надіти білу або кольорову з коротким рукавом і джинсові або брючні шорти до колін. Із взуття - кеди, лофери або мокасини.

Останнє редагуванняСереда, 17 серпня 2016 07:38

Loading...

Loading...