Для безпечного сексу: що не варто робити з презервативом

Більшість чоловіків скаржаться на те, що "гумовий плащик" позбавляє цілої палітри відчуттів, але водночас саме він може захистити від цілого букету неприємностей, які можна "підібрати".

 

Втім, якщо використовувати їх неправильно, презервативи не принесуть жодної користі, інформує РМ.

 

Цих помилок краще не допускати, якщо хочете справді безпечного сексу.

 

Вийшов термін придатності – викиньте презерватив. Експерти зазначають, що латекс після кінця терміну придатності може банально порватися, а отже – зробити заняття сексом небезпечним.

 

Не носіть презерватив у кишені. Тепло вашого тіла нагріває їх, а отже – вони позбуваються лубриканта, який нанесений на заводі Також не варто забувати про те, що вони можуть механічно пошкодитися, і ви цього не побачите.

 

Не відкривайте упаковку зубами. Звичайно ж, у фільмах для дорослих цей момент виглядає дуже круто, але в реальному життя краще цього не робити. Ви просто можете пошкодити презерватив, а отже – зробити секс небезпечним.

 

Жодних кремів і олії для тіла. Використовуйте лише лубриканти, які продаються в аптеках. Вони дозволять не пошкодитися "гумовому плащику". Натомість звичайні креми та інші засоби можуть навіть стати причиною того, що презерватив сповзе.


Loading...

Loading...