Для швидкого росту м'язів: анаболік, який можна знайти в кожному холодильнику

Науковці зі США досліджували рослинні гормони та прийшли до висновку, який полегшить життя більшості чоловіків, які мріють про ідеальне тіло. Виявилося, що наростити м'язову масу можна за допомогою звичайнісінької гірчиці.

 

Більшість чоловіків, які серйозно замислювалися над побудовою міцного тіла, регулярно поглядають на анаболічні стероїди, щоправда, побічні ефекти від них уже давно названі медиками. То що ж робити, щоб і м'язи росли, і здоров'ю не було загрози? І, взагалі, до чого тут гірчиця?

 

Під час експериментів з рослинними гормонами науковці зі США виявили натуральний замінник анаболічних стероїдів. На думку американських фахівців в організмі тварин всі найважливіші анаболічні процеси виробляються завдяки рослинним гормонам. Зокрема, сімейство гормонів гомобрассінолідів допомагає багатьом рослинам пережити сильні заморозки та навіть отруєння ґрунтових шарів, інформує Радіо Максимум.

 

Учені встановили, що при потраплянні в тваринні клітини гормон гомобрассінолід активно стимулює процеси синтезу білка, усуваючи при цьому процеси деградації. Проведені досліди над щурами виявилися неймовірно успішними. Протягом 24 днів учені годували їх їжею, насиченою цим гормоном. За цей час щури не лише значно збільшили загальну м'язову масу, а й стали проявляти не властиву гризунам їх виду спритність та силу.

 

Надалі вчені планують з'ясувати, як завдяки рослинним гормонам можна перешкодити дистрофії та віковому ослабленню м'язової маси. І чи можна людям, які займаються важкими фізичними навантаженнями, замінити анаболічні стероїди на рослинні гормони. Власне, вони й містяться в гірчиці. Звичайно ж, вченим потрібно буде ще вивчити це питання, але ви вже можете сміливо додавати гірчицю до своїх улюблених страв.


Loading...

Loading...