Де платять за те, що ти там живеш

Так, такі місця існують. Не тільки в запаленій фантазії нашої редакції, а й Америці, Іспанії, і навіть в Нідерландах.

Причиною всьому є те, що в цих містах стрімко зменшується населення. І щоб хоч якось туди заманити людей, влада держав йде на грошові хитрощі.

Аляска

Жити в суворих умовах клімату Аляски бажаючих вкрай небагато. І з кожним роком все менше. Тому влада США створили цілий фонд, засобами з якого нагороджують всіх, хто приїжджає жити на Аляску протягом року.

Утрехт, Нідерланди

З початку 2016- го уряд країни проводить експеримент, в рамках якого бажає дізнатися: як на тамтешніх жителів діє "безумовний" дохід. Тому всім жителям міста щомісяця видають по $ 1000.

Детройт, штат Мічиган, США

Колись це був один з індустріальних центрів США. Його величали "Західний Париж", "Автомобільна столиця США". Але все вже в далекому минулому. Бо сьогодні місто спорожніло. Влада намагається заманити туди людей, придумали спеціальну програму - Challenge Detroit. І навіть пообіцяли: будуть давати по $ 2,5 тисячі всім, хто візьме в ній участь. Тобто просто переїде туди на ПМП.

Ніагарський водоспад, штат Нью-Йорк, США

Знову Америка. Пропонує по $ 7 тисяч кожній людині з вищою освітою, хто буде жити і працювати на підприємствах, прилеглих з однією з найкрасивіших пам'яток США.

Провінція Саскачеван, Канада

Випускники ВНЗ, які закінчили навчання не раніше 2010, можуть отримувати по $ 20 тисяч, якщо приїдуть жити в провінцію Саскачеван. Умова: стирчати там потрібно 7 років.

Понгу, Астурія, Іспанія

Прип'ять і Ко: п'ять покинутих місць на планеті.

Без п'яти хвилин забуте Богом і людьми село. Розташоване на заповідних територіях північного сходу Іспанії. А ще це одне з найстаріших селищ в країні. Влада страшенно не хоче відпускати Понг на той світ. Тому пообіцяли:

3 тисячі євро кожній сімейній парі, яка переїде туди жити + 3 тисячі євро за кожну народжену там дитину.

 

 

Джерело: mport.ua

 

Останнє редагуванняПонеділок, 15 серпня 2016 11:48

Loading...