Експерти назвали 5 найкращих смартфонів

Експерти назвали 5 багатофункціональних смартфонів, здатних замінити відразу кілька девайсів. Список створювався за підсумками 2016 року, з урахуванням останніх новинок на ринку смартфонів.

На першому місці рейтингу опинився останній флагман від Sony – Xperia XZ. Смартфон з 5,2-дюймовим екраном оснащений камерою з роздільною здатністю в 23 мегапікселів і можливістю зйомки відео в 4К-фоматі. Крім того, потужний процесор моделі дозволяє їй з легкістю замінити планшет.

Друге місце експерти присудили смартфону Huawei Honor 8 зі сканером відбитків пальців і вбудованим акумулятором. Незважаючи на свою досить низьку за сьогоднішніми мірками ціну, даний смартфон не поступається більш дорогої продукції за технічними параметрами.

На третьому місці опинився Samsung Galaxy J7 з 13-мегапіксельною камерою і вбудованим чіпом NFC, що дозволяє користувачеві розплачуватися в магазинах через платіжну систему Samsung Pay.

Четверте місце зайняв Meizu M3 note з 5,5-дюймовим екраном. На п’ятій позиції опинився LG X Power, що виділяється серед інших смартфонів своїм потужним акумулятором, здатним заряджати інші девайси.

Джерело: navkolonas.com

 


Loading...