Пікантні подарунки: новий тренд в Івано-Франківську

Поза сумнівами, обрання правильного і влучного подарунку – завдання не з простих. Як зробити оригінальний подарунок, який би запам’ятався на все життя?, - з цим питанням неодноразово стикався кожний із нас, і не один раз.

 

Якщо раніше весь потенціал подарунків з елементами пікантності зводився до товарів, придбаних у секс-шопі, які у свою чергу могли викликати неоднозначні емоції у обдарованого, то сьогодні в обласному центрі Прикарпаття з’явилась можливість подарувати щось значно більше.


Еротичний масаж – вид релаксації, який давно є загальноприйнятим і популярним у розвинених країнах, таких як Німеччина, США, Голландія, Бельгія та інших. Це хвилююча процедура, існує декілька її видів і кожен з них виконується за особливою технікою. Крім того, еротичний масаж – це відмінний відпочинок, котрий допомагає відновити життєві сили. Він дарує впевненість у собі та своїх силах, дає можливість відчути своє тіло до кінчиків пальців, зазирнути у свій внутрішній світ і витягти на поверхню лише позитивні емоції.


Приємно, що відтепер і в Івано-Франківську з’явився салон європейського класу «Кицюня», з широким асортиментом послуг та програм, а саме:


– класичний масаж;


– боді масаж;


– масаж для закоханих пар;


– масаж для дівчат та безліч інших програм, які ще більше і цікавіше допоможуть розслабитися і відпочити.


Зазначимо, що значна кількість людей нехтує такою процедурою, як масаж і недооцінюють його корисні властивості. І це даремно, адже масаж – це ж зцілювальна процедура. З його допомогою можна приємно відпочити після роботи, від шаленого ритму життя і забути про проблеми. Масаж – це гарний засіб від втоми, котрий допомагає відновити фізичні та розумові сили.


Цікаво, що у V.I.P.-салоні «Кицюня» також діє і система «подарункових сертифікатів», які необмежені терміном дії, адже такий презент на день народження, іменини, холостяцьку вечірку чи іншу важливу подію, однозначно не залишить нікого байдужим і запам’ятається на все життя.


Варто додати, що всі працівниці салону «Кицюня» проходять медичний огляд, а заклад працює абсолютно офіційно, в межах чинного законодавства України. Салони працюють у форматі «Строго без інтиму». Важливим фактором, завдяки якому послуги від «Кицюні» набирають популярності – це цілком прийнятні ціни, враховуючи «V.I.P. – рівень».


Дізнатись більше для того, щоб обрати подарунок комусь чи собі, можна завітавши на офіційний сайт салону еротичного масажу «Кицюня» в Івано-Франківську.


Loading...