Знахідка дайверів перетворила їх на мільйонерів

На борту пароплава, загиблого біля берегів Північної Кароліни, були заможні жителі півдня і цінний вантаж.

 

Золоті і срібні монети, підняті з дна біля берегів Північної Кароліни, як вважають, вказують місце катастрофи пароплава "Пуласкі", загибель якого стала однією з найбільш загадкових катастроф XIX століття, повідомляє Радіо Максимум

 

Судно прямувало з Савани в Балтімор, але через вибух одного з котлів швидко затонуло біля берегів Північної Кароліни. Це сталося 14 червня 1838 року. В результаті аварії загинуло 140 людей.

 

Серед жертв корабельної аварії опинився відомий конгресмен Вільям Рочестер і члени найбагатших сімей Півдня. Одному з пасажирів, Чарльзу Ріджу, вдалося вижити, але при цьому він втратив 20 тис. доларів золотом. За легендою, Рідж врятував багату спадкоємицю. Вони дрейфували по океану на уламку меблів протягом чотирьох днів. Рідж встиг зробити пропозицію, і дівчина погодилася, незважаючи на те, що він втратив все.

 

Дайвери підняли з дна 14 золотих, 24 срібних монет. Всі вони випущені до 1838 року, тому дослідники вважають, що місцезнаходження "Пуласкі" тепер точно визначено. Крім того, знахідка доводить, що на борту "Пуласкі" все-таки були цінності.

Останнє редагуванняСереда, 31 січня 2018 06:19

Loading...