Бекхеми продають розкішний маєток у Франції з величезним збитком

Свій розкішний маєток Domaine Saint-Vincent на Лазуровому узбережжі в Баржемоні (Франція) виставили на продаж Девід та Вікторія Бекхеми.

Пара вирішила, що краще більше часу проводитиме в Лос-Анджелесі та Лондоні, пише znaj.ua з посиланням на "The Daily Mail".

Будинок XIX століття зіркове подружжя купило в 2003 році, віддавши за нього майже два мільйони доларів. На реставрацію маєтку та його удосконалення відповідно до останніх модних тенденцій пара витратила ще майже 6,5 мільйонів доларів. А от на продаж нерухомість виставлена всього за 3,1 мільйони доларів.

Якщо маєток куплять за такою ціною, Бекхеми втратять на угоді п'ять мільйонів доларів.

У замку є шість спалень, а територія маєтку займає 80 гектарів. Через те, що подружжя нечасто сюди навідувалося, вони прийняли рішення "сплавити" нерухомість, не набагато піднявши ціну, яку самі за неї заплатили 13 років тому.

Видання пише, що до палацу часто навідувався колишній власник маєтку. Тож тепер у нього з'явився шанс повернути своє майно з грандіозним гешефтом.

Не пізніше, ніж тиждень тому ім'я Девіда Бекхема з'являлося на сторінках таблоїдів. Як писав "Знай", люблячий татусь показав нові фото зі своєю донькою Харпер Севен.

 

Останнє редагуванняПонеділок, 15 серпня 2016 09:19

Loading...