Найгучніші скандали з Чарлі Шином

«Жити треба так, щоб не було нестерпно боляче за безцільно прожиті роки». Ця цитата Островського ні в якому разі не характеризує Чарлі Шина, який кожен новий день свого життя відзначає новим скандалом.

1990

Протягом багатьох років в шоу-бізнесі ходила легенда, що Чарлі Шин вистрілив в руку своїй нареченій Келлі Престон в процесі сварки. Через 21 рік Шин, який весь цей час зберігав мовчання, все-таки висловився, що він не стріляв в Келлі. Вона сама поранила себе, коли взяла в руки брюки Шина, а пістолет, що знаходився в кишені, випадково вистрілив.

1996

Наступного разу Чарлі не вдалося звільнитися виправданням про випадковість, коли він розбив губу своїй подрузі - порноактрисі Бріттані Ешланд. Чарлі засудили до штрафу в 2800 доларів і двох років умовно.

2006

У 2002 році актор одружився на Деніз Річардс, але незабаром вона подала на розлучення, звинувативши Шина в тому, що він відвідує повій, грає в азартні ігри, зловживає всім, чим тільки можна і розміщує в Інтернеті фотографії свого статевого органу. Незважаючи на те що Чарлі назвав ці звинувачення смішними, суд задовольнив позов Деніз і заборонив акторові наближатися до неї ближче ніж на кілометр. Те ж саме стосувалося і двох їхніх дочок - Лоли і Сем.

2009

Дружина Шина (на той момент) Брук Мюллер заявила в поліцію, що Чарлі погрожував їй ножем і пообіцяв перерізати горло, якщо вона подасть на розлучення. На тілі актриси не було виявлено ніяких пошкоджень, зате в крові містилося чимало алкоголю, тому її позов прийнятий не був. Згодом вона відмовилася від своїх слів.

2010

Незважаючи на те, що Мюллер не забрала заяву з суду, інших проступків Шина цілком вистачило, щоб суд Колорадо засудив його до місяця примусової реабілітації від залежностей, місяця випробувального терміну і 36 годин занять з управління гнівом.

У жовтні того ж року, постояльці готелю Plaza Hotel викликали поліцію, так як Чарлі Шин дуже шумів у себе в номері.Загін полісменів застав актора абсолютно голим, напідпитку і в компанії порноактриси Капрі Андерсон. Побачивши поліцію, голий Чарлі забарикадувався у ванній в страху, що з ними приїхала його дружина Брук Мюллер. Актора довелося супроводити до лікарні.

2011

Після низки вечірок за участю порнозірок і великою кількістю випивки і наркотиків Шин був доставлений в лікарню. До нього офіційно був приставлений професіонал, щоб допомогти йому пройти курс відновлення на дому. Але Шин відмовився незважаючи на всі вмовляння рідних.

2012

Чарлі Шина вигнали з бару в Мехіко за гомофобні висловлювання, що само по собі дивно, так як пізніше він визнав, що є практикуючим бісексуалом і мав сексуальні контакти з чоловіками і транссексуалами (у вільний від жінок час, зрозуміло).

2014

Асистент стоматолога Маргарита Палестино звинуватила актора в сексуальних домаганнях і спробі вбивства. За її словами, в стоматологічному кріслі Чарлі буквально втратив розум і накинувся на неї з криком «Я вб'ю тебе!», а потім намагався зірвати з жінки бюстгальтер.

Лікар-стоматолог, однак, Маргариту не підтримав, сказавши, що вона порушує лікарську таємницю і нічого такого не було.

2015

Стало відомо, що дітям Чарлі Шина, незважаючи на відмінні оцінки, відмовлено в зарахуванні в усі приватні школи США. Причиною тому стали скандальні витівки Чарлі. Приватні школи уникають будь публічності.

2016

16 листопада, Чарлі Шин офіційно зізнався, що ВІЛ-інфікований вже чотири роки. За його словами, у нього було кілька тисяч партнерів обох статей. Відомо, що Чарлі вже отримав кілька позовів від шести жінок, з якими він зустрічався.


Loading...