«Месники» і «Люди Ікс» об'єднаються в одному фільмі

Після того, як Disney офіційно оголосила про придбання 20th Century Fox, шанувальники Marvel практично одностайно почали мріяти про фільм, в якому можна буде побачити дві найвідоміших групи персонажів з коміксів - Месників і Людей Ікс - разом.

 

Шанси на такий фільм-кросовер прокоментувала днями Лорен Шулер-Доннер, яка в якості продюсера брала участь в роботі над усіма фільмами франшизи "Люди Ікс", а зараз є виконавчим продюсером серіалів "Легіон" та "Обдаровані", 

 

Коментар продюсера дає фанатам підстави сподіватися на те, що одного разу Месників і Людей Ікс дійсно можна буде побачити разом - але лише у віддаленому майбутньому, оскільки сама процедура завершення угоди займе близько 18 місяців.

 

"Звичайно, чому ні?", Підкреслила Лорен в інтерв'ю Rotten Tomatoes в рамках прес-туру Асоціації телевізійних критиків. "Послухайте, все це - не раніше, ніж через 18 місяців, так що хто знає? Я особисто вважаю, що Боб Айгер - один з найрозумніших людей в країні. Алан Хорн - мій старий друг. Кевін Файг був моїм інтерном і асистентом, а потім - помічником продюсера, коли ми знімали найперших "Людей Ікс". Кевін і я практично почали цю франшизу разом, так що, якщо нам доведеться працювати з Кевіном, я буду тільки рада ".


Loading...