Жінки частіше дивляться порно

Жінки частіше дивляться порно і навіть з користю для здоров'я. За останніми даними, саме представниці прекрасної статі найбільш активно користуються порно-ресурсами в Інтернеті.

З чим це пов'язано? Розбираємося.

Згідно з дослідженнями, проведеними в США, з кожним роком все більше і більше жінок заходить на порно-сайти. Наприклад, тільки в червні 2009 року порно-сайти відвідали 20,7 млн. американських жінок, в порівнянні з 13,4 млн в 2008 році.

Також, в одному з досліджень університету Макгілла в Монреалі з'ясувалося, що жінки вже через 12 хвилин перегляду порнографічних фільмів стають збудженими. Все це говорить про те, що перегляд еротичних фільмів або читання еротичної літератури допомагає жінці стати більш збудженою, а також краще зрозуміти свою сексуальність і звичайно ж підвищити лібідо.

Дослідники впевнені, що думка "жорстке порно - для чоловіків, а витончена еротика - це для жінок"- стереотип, який не має права на існування. Вони з'ясували, що, у жінок, які дивляться порно, набагато кращий секс, ніж у тих, хто його не дивиться!

Порнофільми допомагають жінка розкритися в сексі, а також зміцнюють імунітет. Несподівано, правда? Тепер ти знаєш, чим порадувати свою партнерку.

Останнє редагуванняПонеділок, 15 серпня 2016 09:26

Loading...