4 слова, які тобі необхідно навчитися говорити

Деякі слова, якщо їх регулярно вимовляти, стають чарівними і штовхають людину вгору по кар'єрних сходах. Якщо, звичайно, людина не безнадійна і вміє не тільки говорити.

1. Поки

Ти «не тямиш ці ринкові показники»? Або ти «поки не розумієш ці показники»? «Доповнюючи репліки нешкідливим «поки», ти ненароком повідомляєш про свою амбітність і про плани ліквідувати прогалини в освіті», - каже Леслі Бекер-Фелпс, клінічний психолог з Нью-Джерсі (США).

2. Ти

В ході експерименту, проведеного в Іллінойському університеті (США), люди, які підбадьорювали себе займенником «ти» («Ти впораєшся!»), вирішили набагато більше анаграм, ніж ті, хто звертався до себе «я». Тільки тихіше, будь люб'язний. Ніхто не хоче чути твоїх розмов з невидимкою.

3. Разом

Агов, начальник: за даними проведеного в Стенфордському університеті (США) дослідження, коли люди працюють над складним проектом разом, вони віддають йому на 48-64% більше сил, ніж при роботі поодинці. Чому? Співпраця робить роботу цікавіше, і у кожного підвищується особиста мотивація.

4. Ні

Припини витрачати час на погані ідеї. Як говорив відомий мільярдер Уоррен Баффет, успішні люди постійно говорять «ні». «Але якщо ти відкидаєш план, запропонований начальником, не забудь запропонувати натомість щось краще», - рекомендує Дебора Бентон, автор книги The CEO Difference.

 

 


Loading...