Чому потрібно розчаровувати інших людей: 3 причини

Американський психолог Ешлі Кьюріел стверджує, що завдяки постійному бажанню догодити іншій людині, незадоволені обидві сторони, тому іноді варто відмовлятися від свого перфекціонізму.

Прожити своє життя

Всі ми знаємо людей, які живуть заради чийогось схвалення. Саме вони стають бухгалтерами та лікарями, тому що так хочуть батьки, в той час як самі мріють бути художниками і письменниками. Такі люди можуть витратити все життя на втілення чужої мрії. Що ще гірше, вони можуть нав'язати вже свою мрію власним дітям. У підсумку все це перетворюється в якусь нескінченну естафету страждання.

Звичайно, якщо хтось із близьких дає вам слушну пораду і ви відчуваєте, що вона дійсно допоможе, це чудово. В іншому випадку краще подумати, чого хочете саме ви, і, можливо, прийняти рішення, яке не припаде до смаку оточуючим.

Вибратися з нездорових відносин

Поширена ситуація: відносини (любовні або дружні) приймають односторонній характер, коли одна людина весь час віддає, а інша тільки бере. У такому союзі перший партнер відчуває себе використаним і виснаженим, а другий - задоволеним. Саме він і буде протестувати в разі припинення відносин, ймовірно, навіть почне відкрито конфліктувати, маніпулювати і звинувачувати партнера у всіх смертних гріхах. Винести подібну атаку важко, але така ціна за вихід з деструктивного союзу.

Почати все заново

Людина змінюється, і в якийсь момент вона може побачити себе по-іншому, захотіти чогось іншого, в загальному, виявити нову грань своєї особистості. На жаль, як і в попередньому пункті, її близькі не завжди здатні прийняти ці зміни. Вони можуть просто не помічати, ким людина є насправді або ким вона може стати.

Якщо знайти в собі сміливість завершити або обмежити відносини з такими людьми, то з'явиться шанс впустити в своє життя кого-то нового. Того, хто дійсно буде приймати вашу індивідуальність, а не зручну і звичну версію вашої особистості.

 

За матеріалами zdorovia.com.ua


Loading...