Перше побачення: названо типові помилки

Перша зустріч може поставити хрест на всіх милих повідомленнях, якими ви обмінювалися до того, як побачилися вживу. Чого ж не варто робити, щоб перше побачення не стало останнім?

 

Хочете продовження спілкування – не робіть цього, йдеться у статті Мaximum.fm.

 

Занадто серйозні очікування

 

Звичайно ж, якщо вам подобається людина, то ви підсвідомо починаєте будувати спільні плани на майбутнє. Але, краще залишіть свої мрії/бажання при собі, щоб не відлякати потенційного чоловіка/дружину.

 

Спогади про минуле

 

На думку психологів, це не найкраща тема для обговорення на першому побаченні. Хочете поскаржитися на минуле – беріть друзів і йдіть в паб. Перше побачення потрібне для того, щоб дізнатися якомога більше та порівняти поведінку людини в мережі та в реалі.

 

Ніяких розмов про політику/релігію

 

Хочете почати спілкування з емоційних розмов і відстоювання своєї позиції. Ми ж підозрюємо, що перше побачення – не той момент, коли варто агресивно сперечатися через світогляд та інше.

 

Зацикленість на собі

 

Старайтесь більше слухати та менше говорити, коли вас не запитують. Однак, тут треба чітко розуміти, що це не означає, що потрібно ціле побачення мовчати та кивати головою. Одним словом: не перетворіться на хвалькувате створіння, яке просто хоче похизуватися своїми досягненнями.

 

Замкнутість

 

Цей пункт витікає з попереднього. Не забувайте, що ви співрозмовник, а не мовчазний стовп. До слова, якщо певні теми для вас не зручні – просто змінюйте їх, а не мовчіть, адже тиша ще більше напружує.

 

Надмірна наполегливість

 

Передовсім це стосується близькості. Звичайно ж, отримувати відмову не завжди приємно, але до цього потрібно бути готовими. У будь-якому випадку ви маєте розуміти, що не всі готові робити такі кроки відразу.

 

Розмиті наміри

 

Звичайно ж, люди не знайомляться просто так. Щоб згодом не було непорозумінь – потрібно чітко пояснити, для чого це побачення, та чого ви очікуєте далі. Якщо цього не зробити – є ймовірність, що ваше плани та наміри розбігаються.

 

Надмірна нав'язливість

 

Цей пункт стосується тих випадків, коли ви просто не можете дочекатися першого побачення. Не потрібно кожні півгодини писати та дзвонити, щоб уточнити, чи все в силі тощо. Є ймовірність, що ви відлякаєте людину, і ніякого побачення так і не буде.


Loading...