Ідеальний прес: які продукти допоможуть домогтися результату

Накачати прес можливо при регулярному відвідуванні тренажерного залу або виконуючи необхідні вправи.

Але для того, щоб прес проявився максимально, то потрібно ще додати до навантажень правильне харчування і деякі продукти, про які ми розповімо трохи нижче.

Їжте яблука!

Коли з раціону зникають вуглеводи, людський організм починає бунтувати. Для того, щоб цей процес полегшити - їж фрукти. У них багато вуглеводів, які мають трохи інші властивості. Зверни увагу на яблука. Адже, вони складаються з корисних для організму волокон, а також нормалізують тиск.

Зверни увагу на вівсяну кашу, але без цукру.

Вівсянка являє собою ідеальний баланс між калоріями і поживними властивостями. Відзначимо, що в тарілці такої каші міститься близько 150 калорій, а в запеченої картоплі або рисі - по 180 і 216 калорій відповідно.

Введи в раціон арахісове масло.

Воно має 2 великих «плюса» - воно швидко насичує людський організм і в його склад входить багато корисних жирів. До речі, арахісове масло прекрасно поєднується з вівсяною кашею, про яку ми писали вище.

Яєчні білки допоможуть досягти ідеального результату.

Яйця зможуть дати тобі стільки білка, скільки вимагає твій організм. При цьому, такий білок буде натуральним і дуже легко засвоїться. Також вони джерело амінокислот.

Не забувай про сир (творог).

Протеїн повинен входити в твою жироспалюючу дієту. Без цього компонента досягнення ідеального преса перетворитися на марнування часу. При виборі сиру стеж, щоб він був не жирним і не солоним.

Запасайся шпинатом!

Шпинат складається з великої кількості корисних речовин: марганець, магній, вітамін К, фолієва кислота, лютеїн, бета-каротин, антиоксиданти, а також протеїн, який бере участь у формуванні ідеального преса.

Кокосове масло допоможе в цій нелегкій справі.

До складу цієї олії входять тригліцериди, а ще кокосове масло максимально прискорює обмін речовин. Ідеальний продукт для швидкого накачування преса.


Loading...