«Ліверпуль» розбомбив «Порту» та зробив вагому заявку на чвертьфінал Ліги чемпіонів. ВІДЕО

Ліверпуль легко обіграв Порту в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Ліверпуль відкрив рахунок на 25 хвилині – Са не впорався з ударом Мане. Дуже швидко мерсисайдці подвоїли перевагу зусиллями Салаха. На старті другого тайму зразкова контратака за участю Салаха, Фірміно та Мане призвела до третього гола у ворота Порту, пише Футбол 24

Згодом ще один контрвипад, коли Фірміно легко замкнув простріл Мілнера, дозволив Ліверпулю зробити рахунок непристойним. Ну а крапку в зустрічі ударом з-за меж штрафного майданчика поставив Мане – хет-трик в активі сенегальця.

Фінальний свисток зафіксував 0:5 на користь Ліверпуля, а матч-відповідь, який відбудеться 6 березня на "Енфілді", перетворився на формальність.