Валізи на яких можна їздити. ВІДЕО

Досить тягати багаж! Настав час, коли багаж буде тягати нас на собі. Не вірите?

Зустрічайте дві нових валізи, які готові не тільки вмістити ваш багаж, але також везти його, а заодно і нас самих.

 

Першою цю божевільну і одночасно геніальну ідею реалізувала компанія Ikap Robotics. По-перше, створений нею розумниця-чемодан Olive готовий слухняно слідувати за своїм господарем. Причому вбудована камера дозволяє розпізнавати навколишній світ і дізнаватися свого власника навіть в натовпі. І головне - чемодан являє собою повноцінний сегвей, здатний домчати господаря до будь-якої точки аеропорту та прилеглої території.

Приємні бонуси - GPS, що дозволяє відстежувати знаходження багажу, електронний замок, який блокується автоматично, якщо власник віддаляється від багажу, а також вбудований акумулятор, який дозволяє зарядити різні гаджети. Якщо ж щасливий володар Olive спізнюється на рейс, чемодан тактовно про це нагадає.

Дещо по-іншому підійшли до проблеми творці валізи Modobag (на фото). В даному випадку багаж можна осідлати як мопед. Керування цим дивом відбувється завдяки висувній ручці. "Транспорт" може розігнатися до 13 км/год, чого для пересування по аеропорту цілком достатньо. Тут також передбачена можливість підзарядки пристроїв і відстеження багажу з високою точністю.

Схоже, відтепер багаж - не тягар, а транспортний засіб!


Loading...