«Пивного» живота не існує, - медики

Можна сказати, що ідея «пивного живота» лякала цілі покоління молодих людей. Це ж страх який - пиво люблять все, а пити багато не можна, так як «живіт виросте».

Але тепер можна пивом хоч обпиватись і про життя своє не турбуватись, адже жодного прямого зв'язку між вживанням алкоголю і окружністю живота немає.

Було з цього приводу навіть дослідження проведено. На тему взаємозв'язку між пивом, вином і іншими спиртними напоями, і розміром живота взяли участь більше 5000 випадкових чеських чоловіків і жінок. Ось чехи пивом точно обпиваются! Учасників попросили відповісти на ряд питань про алкоголь і щоденні звички, а опісля, в ході невеликого медичного обстеження, встановили співвідношення жирів і пропорцій тіла кожного учасника.

Так ось, в результаті дослідники прийшли до висновку, що сама ідея пов'язувати розмір живота з калоріями, які містяться в пиві було в корені невірно. Та й взагалі спиртні напої на твій живіт і його зростання ніяк не впливають, а ось вік і сковорідка картоплі о другій годині ночі, ухиляння від спортзалу і горизонтальний спосіб життя, дуже навіть.


Loading...