Найкращі продукти для ефективного розвитку м'язів

Це правило відоме і професійним спортсменам, і початківцям: щоб був ефективний розвиток м'язів, необхідно дві складові - спеціальний комплекс вправ і правильне харчування.

Тільки в такому поєднанні можна домогтися успіху, адже для розвитку м'язів в процесі тренування необхідне живлення, яке потім перетворюється на масу і об'єм. Тільки в даному випадку не можна їсти, що попало. Дієтологам відмінно відомо, які речовини сприяють успіху у бодібілдерів. Ряд фірм випускає спеціалізоване збалансоване харчування, але не всі спортсмени ставляться до нього з довірою. Однак, навіть серед звичних повсякденних продуктів можна відшукати відмінні замінники професійному спортивному харчуванню.

Лосось. У цьому продукті містяться омега-з жирні кислоти і величезна кількість білка - будівельного матеріалу для м'язів. Вживання в їжу лосося також дозволяє прискорити метаболізм, а значить, і процес нарощування м'язів.

Сир (творог). Цей молочний продукт вважають одним з найефективніших в боротьбі за об'ємні і рельєфні м'язи. І не дивно, адже в 150 грамах сиру міститься приблизно 22 грама білка. Причому, там скомбіновані білки з різною засвоюваність, що теж дуже корисно.

Гречка. Ця крупа багата повільними вуглеводами та білками, які теж необхідні для росту м'язів. У довідниках по раціональному харчуванню значиться, що 100 грамів гречаної крупи вміщають в собі 18 грамів протеїну, біологічна цінність якого вище 90%.

Яйця. Очевидно, що в яйцях також можна знайти велику кількість білка - в одному курячому яйці приблизно від 6 до 8 грамів. Користь цього продукту неоціненна - там ще сконцентровано багато корисних для росту мікроелементів (цинк, залізо, кальцій і цілий спектр вітамінів).


Loading...