П’яні від їжі: продукти що містять накркотичні речовини

Не вживаєте наркотиків? Хмм, звичайні продукти харчування містять одурманюючі субстанції. Всі ми під кайфом, не знаючи про це. Скажіть, ви вживаєте випічку з маком, мускатний горіх чи помідори з моцарелkою та базиліком? Це все наркотики. Ясно що звичайні продукти харчування містять значно меншу кількість активних речовин, і не можуть нас сильно одурманити.

Мак

Давно всі знають про «чудо-дію» маку. Німецький Інститут Оцінки Ризиків застерігає від щоденного вживання маку, більше ніж 50 грам. Легко досягти цієї кількості з допомогою кількох випічок з маком. До-речі, у в’язницях, принаймні німецьких, продукти з маком категорично заборонені. Для того щоб відчути дурманний ефект, потрібно з’їсти мінімум 200 грам маку.

Творог

В творозі міститься Екзорфін, який за структурою дуже схожий до Ендорфіну – природного гормону щастя. Вони відомі тим, що можуть викликати відчуття щастя, ейфорії та зменшувати больові відчуття.

Кава

Кава стимулює кровообіг, психіку. Концентрація підвищується, кровоносні судини розширюються, серце б’ється швидше, всі органи краще забезпечені кров’яним потоком. Все це добре, але забагато кави призводить до проблем зі здоров’ям: підвищений тиск, безсоння, головний біль.

Салат з помідорами і базиліком

Помідори мітять Триптамін та Серотонін – обоє в змозі впливати на настрій. В концентрованій формі, наприклад в кетчупі, окрім цього утворюється галюциноген Буфотенін, який має легку одурманюючу дію. Базилік містить Евгенол і Метилевгенол: речовини, що часто використовуються як знеболювальні. Хоча треба з’їсти десять кілограм зеленого базиліку, щоб відчути на собі одурманюючі відчуття, схожі з тими, що викликаються наркотиками.

Останнє редагуванняПонеділок, 05 грудня 2016 15:47

Loading...