Як визначити чи отруйна горілка

Починаються зимові свята. А яке ж святкування без випивки? Та нині серед алкогольних напоїв багато фальсифікату.

 

Якщо відкоркували, принюхайтеся, чи не відгонить чимось їдким. Пляшку з вином, коньяком слід перевернути, роздивитися, чи немає там осаду, муті. Визначальним є місце і час покупки. Не слід купувати спиртне на «точках», у таксистів чи в забігайлівках. Особливо вночі, пише видання gorod.cn.ua

 

До порад лікаря додамо поради бувалих пияків:

 

• Дивіться на етикетку: криво на клеєна має насторожити. Сурогату без експериментів не визначиш. За виглядом і запахом метиловий спирт, на жаль, нічим не відрізниш від етилового. Проте якщо міцний напій підпалити, той, що містить етиловий спирт, горить синім полум’ям, а метиловий — зеленуватим.

 

• Якщо в пляшку з розведеним спиртом вкинути шматочок сирої картоплі, в хорошій горілці він залишиться білим, а якщо є технічний спирт, — порожевіє.

 

• Можна розігріти на вогні мідний дріт і опустити у спиртне. Якщо завоняє — є метанол.

 

Ну, якщо не тестували, а лише лигали і вас нудить, слабкість, крутиться у голові, списуйте це на сп’яніння. Якщо ж додавався сильний біль по всьому тілу, почав пропадати зір, серце ледь-ледь тріпоче і дихати нічим, телефонуйте у «швидку». Заберуть, відкачають. Не захочете їхати до лікарні, можете калікою стати (осліпнути, якщо отруїлися метиловим спиртом) чи взагалі Богу душу віддати. І будуть поминки... І знов горілка. 

Останнє редагуванняПонеділок, 06 листопада 2017 09:24

Loading...